Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Promocyjny salon nad Sekwaną | WildMen

WildMen

Promocyjny salon nad Sekwaną

Dla dwóch milionów francuskich myśliwych targi łowieckie to nie tylko miejsce obejrzenia nowości, ale przede wszystkim pokazania społeczeństwu swoich tradycji i obecnych zadań.
Reklama

Myśliwych jest we Francji niemal dwa miliony. Największe w tym kraju targi odbywają się na przełomie marca i kwietnia niedaleko Paryża. Hale targowe ustawione są w przepięknej scenerii, na wyspie pośrodku Sekwany. Swoje oferty prezentuje tu ponad 400 wystawców. Znajdziemy tu zarówno przedstawicieli wielkich światowych marek, jak i lokalnych producentów. Jak to we Francji, obok oferty typowo myśliwskiej bardzo licznie reprezentowane są winnice, a wiele stoisk oferuje tradycyjne produkty spożywcze – sery, szynki czy słodycze.

Reklama

Zwraca uwagę liczna obecność młodego i najmłodszego pokolenia. Wśród wystawców są młodzieżowe kluby myśliwskie, raz po raz pojawiają się wycieczki szkolne a nawet dzieci w wieku przedszkolnym. Organizatorzy prowadzą specjalne zajęcia dla najmłodszych, których zadaniem jest wyjaśnienie roli łowiectwa w dzisiejszych czasach oraz wprowadzenie w świat wielowiekowych tradycji kultywowanych przez myśliwych.

Polowanie we Francji cieszy się powszechną estymą. Jest to hobby wszystkich warstw społecznych, co świetnie widać na tego typu targach, gdzie tradycja i luksusowe akcesoria splatają się z nowoczesnością.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów