WildMen

PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Ekstremalnie dużo emocji

Takie przeżycia mogą zabić każdego myśliwego, nawet tych z bardzo mocnym sercem. Pozostają na zawsze w pamięci, a jeśli ktoś stoi za nami i uwieczni taką sytuację - to mamy film, który obejrzy kilka milionów myśliwych na całym świecie.

Ostatnio rozmawiałem z kolegę, który był zdania, że myśliwi nie powinni zamieszczać w sieci fotografii i filmów z polowania. Uciąłem dyskusję, ponieważ jestem pewien, że siedem milionów łowców nie zastosuje się do takich wytycznych, a poza tym udawanie przed społeczeństwem „podglądaczy” przyrody nie może przynieść niczego dobrego.

Polujemy i jemy zwierzęta, które zastrzelimy, a użytkowanie odnawialnych zasobów naturalnych jeszcze nie jest przestępstwem – koniec kropka!

Każdy myśliwy wie, że na polowaniu wszystko może się zdarzyć, a większość sytuacji wiąże się z dużą dozą emocji. To, czego miał okazję doświadczyć szwedzki myśliwy Mats Isaksson było niewątpliwie niezwykłym przeżyciem.

W tym kraju nie ma idiotycznych przepisów i towarzyszyła mu jego córka, która nakręciła krótki film. Bez wątpienia będzie hitem Internetu. Wszystkim miłośnikom łosi przypominam, że w Skandynawii to gatunek łowny!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów