PRZYPINKI DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Ekstremalnie dużo emocji

Takie przeżycia mogą zabić każdego myśliwego, nawet tych z bardzo mocnym sercem. Pozostają na zawsze w pamięci, a jeśli ktoś stoi za nami i uwieczni taką sytuację - to mamy film, który obejrzy kilka milionów myśliwych na całym świecie.

Ostatnio rozmawiałem z kolegę, który był zdania, że myśliwi nie powinni zamieszczać w sieci fotografii i filmów z polowania. Uciąłem dyskusję, ponieważ jestem pewien, że siedem milionów łowców nie zastosuje się do takich wytycznych, a poza tym udawanie przed społeczeństwem “podglądaczy” przyrody nie może przynieść niczego dobrego.

Polujemy i jemy zwierzęta, które zastrzelimy, a użytkowanie odnawialnych zasobów naturalnych jeszcze nie jest przestępstwem – koniec kropka!

Każdy myśliwy wie, że na polowaniu wszystko może się zdarzyć, a większość sytuacji wiąże się z dużą dozą emocji. To, czego miał okazję doświadczyć szwedzki myśliwy Mats Isaksson było niewątpliwie niezwykłym przeżyciem.

W tym kraju nie ma idiotycznych przepisów i towarzyszyła mu jego córka, która nakręciła krótki film. Bez wątpienia będzie hitem Internetu. Wszystkim miłośnikom łosi przypominam, że w Skandynawii to gatunek łowny!

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów