WildMen

Marzenia „zielonych” pseudoekologów

Takie są skutki wprowadzania w życie wegańskiej ideologii! Federacja łowiecka ujawniła wstrząsający film, na którym widać w jakich warunkach zdechł jeleń w hiszpańskim Parku Narodowym Monfragüe.

Zakaz polowań w parkach narodowych był marzeniem hiszpańskich organizacji antyłowieckich. Stał się rzeczywistością pod koniec 2020 roku. Teresa Rivera minister przemian ekologicznych w zielono-lewicowym rządzie była dumna i wyjątkowo szczęśliwa.

Teraz kiedy federacja łowiecka ujawniła bestialskie sposoby redukcji pani minister milczy. Myśliwi doskonale wiedzieli, że zwierzęta będą musiały być nadal kontrolowane w parkach narodowych, ale nikt nie przypuszczał, że lewicowy rząd zastąpi polowanie tak okrutnymi metodami.

Dzięki hiszpańskiej federacji łowieckiej cały świat może zobaczyć jak „miłośnicy zwierząt” chcą redukować dzikie zwierzęta bez udziału myśliwych. Nas nazywają „mordercami”, a sami znęcają się w sposób budzący odrazę.

Jeleń bez wątpienia musiał umierać kilka dni. Był ranny, odwodniony i walczył o przeżycie w klatce, do której ledwo się mieścił. W podobnych warunkach padło ponad 400 zwierząt!

Królewska Hiszpańska Federacja Łowiecka poinformowała, że zgłosi to przestępstwo do prokuratury.

Koniecznie udostępnijcie ten tekst Waszym znajomym. Takie nagrania odsłaniają hipokryzję „zielonych” polityków!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów