środa, 23 kwietnia, 2025
Strona głównaAktualnościPromocja „Muflona” w Poznaniu

Autor

Promocja „Muflona” w Poznaniu

Firma Derrhunter serdecznie zaprasza wszystkich myśliwych na targi do Poznania, gdzie zostanie zaprezentowana nasza najnowsza kolekcja.

Na targach łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów Euro Tafget Show – które odbędą się w Poznaniu 21 – 23 marca – po raz pierwszy w historii nasza firma będzie mieć własne stoisko, na którym zaprezentujemy najnowszą kolekcję. W tym między innymi zestaw „Muflon Pro”!

Derrhunter odzież myśliwska
Muflon Pro Fot Derrhunter

Deerhunter to rodzinna firma, która została założona w 1927 roku i ma tytuł Dostawcy Królewskiego Dworu Duńskiego. Wśród myśliwych i wędkarzy cieszy się również wielkim uznaniem, ponieważ produkowane ubrania są trwałe i funkcjonalne oraz chronią przed wiatrem i wodą.

Deerhunter jest liderem rynku odzieży outdoorowej od 20 lat. Inwestuje w rozwój, w najnowsze technologie, w zasoby ludzkie i ochronę środowiska. W tym roku razem z redakcją portalu WildMen planujemy ciekawe konkursy, o których dowiecie się więcej na targach w Poznaniu.

Derrhunter odzież myśliwska

Euro Target Show| Poznań| Targi łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Deerhunter zaprasza do Krakowa

Firma Deerhunter serdecznie zaprasza wszystkich myśliwych na targi do Krakowa, gdzie zostanie zaprezentowana nasza najnowsza kolekcja. N...

Myśliwska Wielkanoc

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów zachowania tradycji było i jest nasze dziedzictwo kulinarne.

Czekamy na trupa

W ciągu kilkunastu ostatnich dni miały miejsce trzy ataki wilków na ludzi. Politycy nie dostrzegają zagrożenia i bezczynnie czekają na tragedię.

Czerwona kartka dla celebryty

Marcin Możdżonek kolejny raz potwierdził, że nie dorósł do funkcji prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej. Wsparł Mentzena czym szkodzi wszystkim myśliwym.

Działanie na szkodę myśliwych

Atakowanie Urszuli Pasławskiej i nazywanie skandalem przerwy w obradach komisji środowiska jest dowodem, że funkcja prezesa rady przerosła Marcina Możdżonka.

Ministra kontra Możdżonek

Mikołaj Dorożała na posiedzeniu podkomisji został sponiewierany przez Marcina Możdżonka. Paulina Hennig-Kloska zdjęła z boiska swojego podsekretarza i osobiście znokautowała prezesa NRŁ.