piątek, 18 kwietnia, 2025
Strona głównaAktualnościKampania telewizyjna

Autor

Kampania telewizyjna

Francuskie media łowieckie cały czas donoszą o agresji w stosunku do myśliwych. To efekt mowy nienawiści jaką nieustannie „sączą” organizacje antyłowieckie. Ostatni wypadek miał miejsce na południu Francji niedaleko Marsylii. Myśliwy w trakcie zbiorowego polowania na dziki został pobity.

Reklama

Prezes lokalnego stowarzyszenia łowieckiego François De Lisle w komunikacie ostrzega swoich kolegów przed „rosnącą agresją wobec myśliwych”. Próba odebrania broni skończyła się bójką, dlatego ończy stwierdzeniem „W stosunku do nas, myśliwych, jest coraz więcej agresji, co staje się nie do zniesienia.”

Jednak ogólnokrajowa federacja łowiecka cały czas pracuje, aby przełamywać stereotypy. Pierwsza duża kampania telewizyjna była dużym sukcesem. Myśliwi dotarli do ponad 40 milionów Francuzów w rytm znanej piosenki „c’est si bon” – co w wolnym tłumaczeniu oznacza „to jest takie dobre”…

Reklama

Nowy spot ma formę 30-sekundowego filmu i będzie wyświetlany w 17 kanałach: TF1, M6, Canal+ i TNT. To swoisty manifest pokazujący pozytywne działania myśliwych na rzecz ochrony bioróżnorodności.

Lektor opowiada prawdziwą historię o „dumnych, pełnych pasji, oddanych wolontariuszach” żyjących w symbiozie z naturą. Francuski związek myśliwych przebadał swoje społeczeństwo i wie, że muszą docierać do „zwykłych” obywateli z informacją o działaniach na rzecz ochrony przyrody, ale również tradycjach i kulturze, czyli niezafałszowanym obrazie łowiectwa.

Reklama

Pierwsza kampania pokazała więzi społeczne i tradycję, a kolejna ukazuje, że myśliwi chronią środowisko! Warto się uczyć i podpatrywać…

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Czekamy na trupa

W ciągu kilkunastu ostatnich dni miały miejsce trzy ataki wilków na ludzi. Politycy nie dostrzegają zagrożenia i bezczynnie czekają na tragedię.

Czerwona kartka dla celebryty

Marcin Możdżonek kolejny raz potwierdził, że nie dorósł do funkcji prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej. Wsparł Mentzena czym szkodzi wszystkim myśliwym.

Działanie na szkodę myśliwych

Atakowanie Urszuli Pasławskiej i nazywanie skandalem przerwy w obradach komisji środowiska jest dowodem, że funkcja prezesa rady przerosła Marcina Możdżonka.

Ministra kontra Możdżonek

Mikołaj Dorożała na posiedzeniu podkomisji został sponiewierany przez Marcina Możdżonka. Paulina Hennig-Kloska zdjęła z boiska swojego podsekretarza i osobiście znokautowała prezesa NRŁ.

Niemy zjazd

XXV, a właściwie XXVI Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego za nami. Przez dwa dni ponad 260 delegatów siedziało w hotelu i generalnie milczało.

Krajowy Zjazd Delegatów

To miejsce na dyskusję na temat wyzwań, jakie stoją przed myśliwymi w XXI wieku oraz budowania strategii, która obroni łowiectwo.