czwartek, 21 listopada, 2024

Autor

Rekord świata?

Patrząc na parostki jakie zdobywają Hiszpanie wcale nie dziwi, że mają aktualny rekord świata. Zdjęcie tegorocznego „potwora” myśliwi przesyłają sobie jako ciekawostkę. Wypływają kolejne fotografie i coraz częściej mówi się, że być może mamy nowy rekord.

Reklama
Pierwsze fotografie tego niesamowitego rogacza

Miejsce gdzie został strzelony nadal pozostaje tajemnicą, jak i tożsamość myśliwego, który jak na razie chce pozostać anonimowy. Kolejne zdjęcie już wygotowanej i wybielonej czaszki daje większe wyobrażenie i wzbudza zrozumiałe zainteresowanie wśród miłośników rekordowych trofeów.

Czy detronizuje dotychczasowy rekord świata, który zdobył Sergio Muela w 2016 roku? Przypominamy, że został wyceniony na 250 punktów CIC. Parostki zdobyte w tym roku ze względu na swoje rozmiary i objętość niewątpliwie mogą zachwiać klasyfikacją.

Reklama
https://www.youtube.com/watch?v=AUsZ0XlUufE
Rekordowego kozła zdobył Sergio Muela w 2016 roku. Ważył 937.50 gramów i został wyceniony na 250 punktów CIC!
WIĘCEJ ARTYKUŁÓW

Dziki w szkole i przedszkolu

Nasze ministerstwo środowiska neguje redukcję dzików, a Szwajcaria chroniąc kraj przez wirusem ASF będzie serwować dziczyznę w szkołach i przedszkolach.

Ptasia debata

Uwaga myśliwi czas się zmobilizować! To jest też zadanie dla Zarządu Głównego PZŁ- trzeba spowodować by na ptasiej debacie pojawili się i nasi reprezentanci.

Subiektywny przegląd poczty mailowe...

Często moje koleżanki i koledzy zastanawiają się, dlaczego media głównego nurtu atakują myśliwych. Odpowiedź jest prosta! Nasi przeciwnicy mają „maszynę” do zarabiania pieniędzy!

Czeska komedia – sikanie na n...

Z policyjnej akcji redukowania dzików nasi sąsiedzi zrobili prawdziwą komedię. Zdjęcie myśliwych oddających mocz w Górach Izerskich stało się powodem postawienia im zarzutów karnych.

Premier z myśliwymi

W obecnej koalicji rządzącej - interesów myśliwych oraz leśników broni tylko jedno ugrupowanie polityczne.

Szkodliwe dokarmianie

Wielu myśliwych uważa, że dokarmianie jest naszym „obowiązkiem”. Jednak taka interwencja powoduje więcej szkody niż pożytku.