PREZENTY DLA LUDZI NATURY

Fundusze pozyskane ze sprzedaży wspierają nasze projekty związane z ochroną przyrody i ratowaniem zagrożonych gatunków!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email
Share on print

Zarząd Główny pod ścianą

Prezydium Naczelnej Rady Łowieckiej 13 sierpnia wpisało do porządku obrad debatę nad uchyleniem uchwały Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego, powołującą nowego łowczego okręgowego w Warszawie!

Takiego chaosu w naszej organizacji jeszcze nigdy nie było. Trudno komentować takie zdarzenia, ponieważ wszystko – zamiast być transparentne – stało się tajne. Wczorajsze nieoficjalne doniesienia dzisiaj się potwierdziły. Zarząd Główny powołał siedmiu nowych łowczych okręgowych w tym również w Warszawie, ale… wybrał kandydata, który nie pretendował do tej funkcji!

Tym samym pierwszy raz w historii tak jawnie i ostentacyjnie został złamany Statut PZŁ. Prezydium Naczelnej Rady Łowieckiej – które dzisiaj obradowało – postanowiło wnieść do porządku najbliższego posiedzenia punkt dotyczący uchylenia – w trybie nadzoru – uchwały ZG PZŁ o powołaniu łowczego okręgowego w Warszawie. Posiedzenie zwołało na 4 września 2019.

Nikt z pytanych członków rady nie umiał skomentować tego faktu, ale również wymyślić powodów jakimi mógł kierować się Zarząd Główny PZŁ. Nieoficjalnie wszyscy, z którymi rozmawiałem są zażenowani brakiem szacunku jakim się wykazał ZG PZŁ w stosunku do myśliwych oraz najważniejszego aktu prawnego naszej organizacji.

JEŚLI ZAMIESZCZANE TREŚCI NA PORTALU WildMen SĄ DLA CIEBIE INTERESUJĄCE, WESPRZYJ NAS I

KUP KALENDARZ NA 2021 ROK!

Galeria zdjęć

Więcej artykułów