WildMen

Maciej Łogin

Z flanki

Szanowni czytelnicy! Rozwijamy portal WildMen i będziemy zapraszać znamienitych gości, aby rozmawiać o polowaniu i łowiectwie.
Reklama

Po trzech latach działalności portalu WildMen i czterech latach funkcjonowania znowelizowanej ustawy łowieckiej oglądając różne filmiki i czytając komentarze czytelników pod naszymi tekstami – doszedłem do wniosku, że brakuje debaty, w której głos mogliby zabrać doświadczeni myśliwi.

Reklama

Mam nadzieję, że rozmowy, które odwołują się do naszej historii, tradycji, komentują bieżące wydarzenia, a nawet wybiegają w przyszłość będą budzić emocje, inspirować i prowokować do szerokiej dyskusji na temat przyszłości łowiectwa.

Myśląc nad tytułem postanowiłem złożyć hołd wielkiemu Myśliwemu – Maciejowi Łoginowi – autorowi książek, wielu tekstów oraz comiesięcznych felietonów – Z flanki – zamieszczanych w „Łowcu Polskim”.

Reklama

Z Maciejem w moim gabinecie rozprawialiśmy godzinami na temat polowania i łowiectwa. W trakcie tych rozmów powstało wiele pomysłów, które potem przekształciły się w konkretne działania – miedzy innymi Fundacja Ochrony Głuszca, była pomysłem Macieja.

Koleżanki i Koledzy!

Reklama

Moje zaproszenie do pierwszej debaty przyjęli Andrzej Brachmański, Tomasz Kulesza oraz Piotr Żuchowski – dyskutujemy o przyszłości łowiectwa w kontekście wojny na Ukrainie. Serdecznie zapraszam i nie ukrywam, że liczę na Wasze komentarze!

https://www.youtube.com/watch?v=2c7qDPmPcCY
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów