Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Myśliwski parlament | WildMen

WildMen

Myśliwski parlament

Ministerstwo kolejny raz uchyliło uchwały Naczelnej Rady Łowieckiej z 2019 roku. Czy jest szansa na odzyskanie samorządności i przywrócenia normalnego funkcjonowania PZŁ?

Razem z Andrzejem Brachmańskim, Tomaszem Kuleszą i Piotrem Żuchowskim podsumowujemy majowe wydarzenia jakie miały miejsce w Polskim Związku Łowieckim.

Mamy nowego prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej – Rafała Malca. Rada już pod jego przewodnictwem debatowała nad uchylaniem uchwał Okręgowych Zjazdów. Większość członków zdecydowała aby porzucić tą drogę, ale Zarząd Główny zarządził ogólnokrajową kontrolę, więc być może na kolejnym posiedzeniu NRŁ powróci do weryfikacji delegatów na krajowy zjazd, a tym samym składu rady…

Większość myśliwych już dawno się pogubiło w tych grach i wojenkach. Upolitycznienie związku wywołało największy w naszej historii chaos.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów