Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Łowiectwo wymaga zmian | WildMen

WildMen

Łowiectwo wymaga zmian

Przewodnicząca sejmowej komisji ochrony środowiska Urszula Pasławska (PSL) zapowiada, że jest zgoda w koalicji, aby przywrócić myśliwym prawo wybierania władz w PZŁ.

Dzisiaj pani poseł Urszula Pasławska była gościem Polsatu. W trakcie wywiadu o najważniejszych sprawach, jakie są procedowane w Parlamencie padło również pytanie o łowiectwo.

Pani przewodnicząca zapewniła, że Polskie Stronnictwo Ludowe podtrzymuje swoje przedwyborcze zobowiązanie o przywróceniu w Polskim Związku Łowieckim samorządności. „Organizacja, która się samofinansuje ma prawo, aby wybierać swoje władze.”

Z wywiadu dowiadujemy się, że w tej najważniejszej dla naszego środowiska kwestii już przed wyborami panowała pełna zgoda w gronie partii opozycyjnych, które nie akceptowały zawłaszczania naszego państwa przez „zjednoczoną prawicę”.

Pani poseł Urszula Pasławska przyznała, że w gronie koalicji łowiectwo ma również przeciwników, ale zapowiada współpracę ze wszystkimi środowiskami i budowanie ponadpartyjnej koalicji!

Wywiad z panią poseł Urszulą Pasławską

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów