Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Komisja w Senacie | WildMen

WildMen

Komisja w Senacie

Właśnie rozpoczyna obrady senacka Komisja Środowiska i Rolnictwa nad spec ustawą, która między innymi zawłaszcza przez obóz rządowy Polski Związek Łowiecki. Na stronie Internetowej Senatu upubliczniono ciekawy dokument, w którym zapisana jest propozycja likwidacji Naczelnej Rady Łowieckiej
Reklama

Prezes NRŁ Paweł Piątkiewicz poinformował, że dokument nie jest propozycją rady. Z treści można wnioskować, że stanowisko zostało napisane przez łowczego krajowego, ponieważ zawarte tam argumenty były podnoszone w „sławnym” wywiadzie, który został opublikowany w dodatku do grudniowego „Łowca Polskiego”.

Reklama

Po interwencji dokument został usunięty ze stron Senatu, ale możecie się z nim u nas zapoznać. Posiedzenie połączonych komisji, w której będzie uczestniczył prezes NRŁ Paweł Piątkiewicz link do transmisji Tutaj .

Po burzliwej dyskusji i bardzo dobrym wystąpieniu prezesa NRŁ, który bronił samorządności PZŁ połączone komisje przyjęły bez poprawek sejmowy projekt ustawy.

Reklama

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów