WildMen

Dzień przyrodnika

Jedno z najstarszych kół łowieckich „Otwockie Kółko Myśliwskie im. św. Huberta” - zorganizowało piknik edukacyjny dla młodzieży.
Reklama

Budowanie dobrych relacji z lokalną społecznością i pozytywnego wizerunku wokół łowiectwa jest niemożliwe bez zaangażowania kół łowieckich. Organizacja imprezy plenerowej jest doskonałym sposobem zdobycia szacunku, ale również przyjaciół, którzy będą wspierać nasze działania.

Reklama

W towarzystwie wójtów gminy Grzegorzew, Koło i Olszówka oraz łowczego okręgowego w Koninie Bernarda Ruxa młodzież z okolicznych szkół mogła przez kilka godzin cieszyć się dobrą zabawą – jednocześnie poznając myśliwskie tradycje i zwyczaje.

Nasze koło przygotowało pokazy sygnalistów, sokolników, wabienia jeleni, oraz konkursy. Dzieci między innymi kompletowały poroża byków jeleni i strzelały z łuków, dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy nagrody i upominki. Dodatkową atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia oraz maszyna produkująca ogromne ilości popcornu.

Reklama

Nie zabrakło również dziczyzny serwowanej z grilla, ale największe wrażenie sprawił pieczony dzik. Wszyscy zgromadzeni – dzieci, ich rodzice i organizatorzy – świetnie się bawili!

W imieniu członków koła chcielibyśmy serdecznie podziękować pani wójt Bożenie Dominiak za pomoc w organizacji tego wydarzenia i udostepnienie pięknego stadionu w Grzegorzewie.

Reklama

Zarząd OKM

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów