WildMen

Fot Bergara

Limitowana Bergara

Driven Rifle to pierwszy taki sztucer Bergary. Oferta limitowanej edycji - tyko 150 sztuk - skierowana jest do myśliwych na całym świecie.

Dzięki pikselowemu kamuflażowi w kolorze pomarańczowym, kalibrowi .300 Winchester Magnum, kolbie montecarlo oraz otwartym przyrządom celowniczym Bergara kusi… Model Driven Rifle jest przystosowany specjalnie do potrzeb myśliwych, którzy polują zbiorowo.

Bergara gwarantuje wyjątkowe skupienie i szybkie dopasowanie syntetycznej kolby. Lufa wykonana jest ze stali nierdzewnej, która została wykończona w kolorze Graphite Black Cerakote i jest ryflowana. Każdy sztucer będzie miał na lufie wygrawerowany swój numer i dodatkowy magazynek, idealny w trakcie polowań pędzonych.

Driven Rifle posiada wielokierunkowy hamulec wylotowy, aby zmniejszyć odrzut, co pomaga w szybkim oddaniu kolejnego strzału. Hamulec wylotowy ma również wykończenie Cerakote. Myśliwy może zdjąć hamulec wylotowy i zamontować kompensator huku (tłumik).

Pomimo zamontowaniu otwartych przyrządów celowniczych, posiada również szynę, która umożliwia montaż lunety lub celownika kolimatorowego.

Sztucer można zamówić wyłącznie na stronie producenta. Do zarezerwowania nie jest wymagana płatność. Będzie ją można dokonać w ciągu 15 dni po skontaktowaniu się z firmą Incorsa, która jest w Polsce przedstawicielem Bergara. Cena 1520 euro.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów