WildMen

Fot Shutterstock

Zabić myśliwego

W całej Europie ekoterroryści niszczą urządzenia łowieckie. W Niemczech 71-letni nie zauważył, że ambona jest podcięta…

Akcje mają charakter skoordynowany. Przeciwnicy polowania w mediach społecznociowych publikują fotografie i filmy. Instruują swoje bojówki jak należy postępować, aby zniszczyć narzędzia do zabijania biednych sarenek.

Tydzień temu 71-letni myśliwy wspiął się na ambonę w pobliżu miejscowości Burggriesbach. Cała konstrukcja się zawaliła. Łowca upadł tyłem na ziemię – na szczęście przeżył. Policja ustaliła, że nogi ambony zostały przepiłowane.

Do niedawna najbardziej spektakularnym procederem było blokowanie polowań zbiorowych. Emocjonujące dyskusje, a nawet rękoczyny doskonale sprzedawały się w Internecie.

Filmy ekoterrorystów zawsze skupiają się na ubitej zwierzynie i krwi, która dla przeciwników jedzenia mięsa jest kluczowym elementem. Wiedzą, że takie obrazki silnie działają na wyobraźnię i wywołają negatywne emocje wśród oderwanych od natury mieszkańców miast.

Wiele europejskich krajów – widząc narastający konflikt i agresywne zachowanie zielonych ekstremistów – wprowadziło wysokie kary za przeszkadzanie w polowaniu, dlatego bojówki ekofaszystów swoje działania koncentrują na niszczeniu urządzeń łowieckich.

Każdy myśliwy wchodząc na ambonę powinien dokładnie obejrzeć: drabinę, szczeble i nogi ambony!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów