WildMen

Trzy miliony euro na obronę łowiectwa

Mutuasport - to unikatowy projekt, dzięki któremu od ponad 50 lat wypracowane zyski wykorzystuje się na obronę myśliwych i wszystkiego, co jest związane z łowiectwem.
Reklama

Ponad 50 lat temu grupa myśliwych rozpoczęła jeden z największych projektów obrony łowiectwa w historii Hiszpanii. Wpadli na rewolucyjny pomysł. Stworzyli towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych dla myśliwych bez udziałowców, aby cały zysk był przeznaczać na obronę łowiectwa.

Reklama

Mutuasport służy myśliwym i łowiectwu. Tym samym Hiszpanie mają środki na finansowanie badań naukowych – których celem jest zagwarantowanie zrównoważonego polowania – i projekty komunikacyjne. W ciągu ostatnich pięciu lat firma przekazała trzy miliony euro w ochronę łowiectwa!

Realizuje filmy o polowaniach, które są rozpowszechniane w mediach społecznościowych. Wydaje również książki związane z kulturą łowiecką. Te działania są możliwe dzięki myśliwym. Mutuasport ubezpiecza obecnie 320 000 osób, a jego pozycja pozwala ograniczyć ceny na rynku hiszpańskim.

Reklama

Filozofia firmy znacząco wykracza poza oferowanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej dla środowiska myśliwych. Mutuasport zawsze stoi przy federacjach łowieckich w najważniejszych momentach.

Między innymi 20 marca, kiedy myśliwi zorganizowali największą demonstrację w Madrycie w obronie swoich praw. Dziesiątki tysięcy euro wsparło „pomarańczową falę”. Teraz finansuje kampanię informacyjną na temat prawdy o polowaniu, ponieważ politycy nadal walczą z łowiectwem.

Reklama

Słowa kierowane do hiszpańskich myśliwych…

„Niezwykła osiągnięcia nie byłyby możliwe bez 320 000 ubezpieczonych, którzy ufają firmie, która jest również twoja. Mutuasport zapewnia przyszłość łowiectwa”

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów