WildMen

Trzy miliony euro na obronę łowiectwa

Mutuasport - to unikatowy projekt, dzięki któremu od ponad 50 lat wypracowane zyski wykorzystuje się na obronę myśliwych i wszystkiego, co jest związane z łowiectwem.
Reklama

Ponad 50 lat temu grupa myśliwych rozpoczęła jeden z największych projektów obrony łowiectwa w historii Hiszpanii. Wpadli na rewolucyjny pomysł. Stworzyli towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych dla myśliwych bez udziałowców, aby cały zysk był przeznaczać na obronę łowiectwa.

Reklama

Mutuasport służy myśliwym i łowiectwu. Tym samym Hiszpanie mają środki na finansowanie badań naukowych – których celem jest zagwarantowanie zrównoważonego polowania – i projekty komunikacyjne. W ciągu ostatnich pięciu lat firma przekazała trzy miliony euro w ochronę łowiectwa!

Realizuje filmy o polowaniach, które są rozpowszechniane w mediach społecznościowych. Wydaje również książki związane z kulturą łowiecką. Te działania są możliwe dzięki myśliwym. Mutuasport ubezpiecza obecnie 320 000 osób, a jego pozycja pozwala ograniczyć ceny na rynku hiszpańskim.

Reklama

Filozofia firmy znacząco wykracza poza oferowanie najlepszej oferty ubezpieczeniowej dla środowiska myśliwych. Mutuasport zawsze stoi przy federacjach łowieckich w najważniejszych momentach.

Między innymi 20 marca, kiedy myśliwi zorganizowali największą demonstrację w Madrycie w obronie swoich praw. Dziesiątki tysięcy euro wsparło „pomarańczową falę”. Teraz finansuje kampanię informacyjną na temat prawdy o polowaniu, ponieważ politycy nadal walczą z łowiectwem.

Reklama

Słowa kierowane do hiszpańskich myśliwych…

„Niezwykła osiągnięcia nie byłyby możliwe bez 320 000 ubezpieczonych, którzy ufają firmie, która jest również twoja. Mutuasport zapewnia przyszłość łowiectwa”

Reklama
https://www.youtube.com/watch?v=kPrqyJ7nQ6M
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów