WildMen

Fot Instagram Francis Mallman

David Beckham naszym ambasadorem

Fakt, że brał udział w polowaniu na kuropatwy nie czyni go myśliwym ale cieszy, że nie ukrywa swojego pobytu w malowniczej posiadłości w Wiltshire, która jest własnością reżysera Guya Ritchiego.
Reklama

W czasach gdy polowanie jest atakowane ze wszystkich stron należą się słowa uznania dla – światowej ikony sportu – Davida Beckhama, że nie ukrywa swoich pasji. Jest wielkim fanem wędkarstwa, nierzadko można zobaczyć, jak dumnie prezentuje złowione ryby. Nie tylko uwiecznia te chwile, ale w przeciwieństwie do wielu polujących celebrytów publikuje je w sieciach społecznościowych.

Reklama

Były kapitan reprezentacji Anglii na polowaniu wyglądał w każdym calu jak dżentelmen. Jako najsłynniejszy piłkarz w Anglii jest jedną z nielicznych ikon mody w świecie sportu, więc jego ubiór był szeroko komentowany. Przebywając w posiadłości Richiego w Wiltshire, starzy przyjaciele wymienili luksusowe samochody (Beckham przyjechał Bentleyem wartym ponad milion złotych) na Land Rovera Defendera i razem pojechali na polowanie.

Grill argentyńskiego szefa kuchni Francisa Mallmana.

Pełny serwis fotograficzny publikuje większość gazet, a celebryci antyłowieckich organizacji nie szczędzą cierpkich słów, ale takiej sławie nie mogą zaszkodzić. David umieścił wideo na Istagramie jak wchodzi do grilla jaki przygotował z tej okazji argentyński szef kuchni Francis Mallman.

Reklama

David Beckham jest właścicielem angielskiego cocker spaniela. Być może zacznie polować i będzie publikował swoje sukcesy łowieckie…

David Beckham nie ukrywa swoich pasji. Jest wielkim fanem wędkarstwa!
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów