Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Zakonnice walczą z zielonymi aktywistami | WildMen

WildMen

Zakonnice walczą z zielonymi aktywistami

Przezabawny film krąży w Internecie, na którym aktywiści na rzecz ochrony środowiska walczą z inwestycją zakonnic.

Reklama

W ubiegłym tygodniu działacze na rzecz ochrony środowiska udali się na plac budowy ośrodka katolickiego w Saint-Pierre-de-Colombier w Ardèche.

Reklama

Od pięciu lat trwa konflikt między zakonnicami z La Famille Missionnaire de Notre-Dame z kilkoma radykalnymi stowarzyszeniami w związku z tą inwestycją, która uzyskała wszystkie oficjalne pozwolenia na jej budowę, ale zdaniem ekologów „szkodzi środowisku”.

Wiemy, że weganie nie lubią katolików, myśliwych, wędkarzy, rolników, rzeźników oraz wszystkich innych mięsożerców. Ekoterroryści 16 października próbowali zatrzymać budowę, ale miejscu było około dwudziestu zakonnic, które uniemożliwiały im dostęp do koparek.

Reklama

Działacz na rzecz ochrony środowiska próbował się przebić przez kordon zakonnic ale został powalony przez dzielną i wysportowaną siostrę. Podczas tej konfrontacji – która przerodziła się w bójkę – interweniowała policja.

https://www.youtube.com/watch?v=DLOCf86hbyE

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów