Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Prezydent FACE | WildMen

WildMen

Prezydent FACE

Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci Giovanni Bana, jednego z założycieli FACE i honorowego prezesa naszej europejskiej organizacji.
Reklama

Kilka dni temu trafił do szpitala w Mediolanie z poważnym zapaleniem płuc. Niestety pomimo intensywnej opieki medycznej i walki ze swojej strony nie udało mu się zwalczyć śmiertelnego wirusa.

Reklama

Był wielkim obrońcą zrównoważonego łowiectwa w Europie, ornitologiem i orędownikiem polowań na ptaki wędrowne. Wszyscy, którzy go znali, podziwiali jego energię. Dowodem na to była jego umiejętność poświęcenia czasu własnej kancelarii prawnej i swojej wielkiej pasji, czyli badaniach ornitologicznych.

W naszej pamięci zapisze się jako charyzmatyczny prawnik, niesamowicie ceniony przez wszystkich swoich europejskich kolegów. Poświęcił wiele swojego czasu i cennych umiejętności na obronę oraz promocję łowiectwa w Europie przez ponad 40 lat.

Reklama

Aktywnie działał również w Międzynarodowej Radzie Łowieckiej i Ochrony Zwierzyny CIC, będąc przewodniczącym włoskiej ekipy. Zawsze szanował pluralizm stowarzyszeniowy, a jego praca była inspiracją do poszukiwania jedności, celu i jednolitej reprezentacji organizacyjnej wszystkich stowarzyszeń łowieckich.

Polscy myśliwi składają kondolencje dla rodziny Gianniego Bana. Myśliwego o silnych przekonaniach i wiodącej postaci we włoskim i europejskim świecie łowieckim.

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów