WildMen

Fot. Tactical Hunter Concept

Podsumowanie tygodnia

Z tyłu głowy cały czas obawiamy się agresji Putina na Ukrainę, ale żyjemy nadzieją odwołania Pawła Lisiaka, który nie akceptuje społecznego nadzoru!

Wyjątkowo dobrą informacją był poniedziałkowy wyrok, który zasądził odszkodowanie i unieważnił dyscyplinarne zwolnienie Pawła Gduli. Koszty tego bezprawnego działania solidarnie poniesie Spółka Łowiec Polski i Polski Związek Łowiecki.

Wyrok nie jest prawomocny. Zarząd Główny pewnie wyda kolejne setki tysięcy na prawników i apelację, ale już ponoć powołał „zespół”, który ma dyskredytować byłego pracownika i prowadzącego obecnie portal WildMen!

Wszystkie serwisy informacyjne nieustanie publikują relacje z przygotowującej się do wojny Ukrainy. Pewnie z tego powodu tekst Piotra Szlatego o potencjale obronnym myśliwych wzbudził wielkie zainteresowanie. Bez wątpienia nasze środowisko nie zastąpi wojska, ale informacje o ewentualnym rozbrojeniu myśliwych budzą uzasadnione obawy.

Piątek jak zwykle był bardzo intensywny w okupowanej przez politycznych nominatów siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego. Paweł Lisiak odpowiedział na pismo prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej. Z jego treści bije arogancja i brak kultury.

To kolejny dowód, że „nasz” łowczy nie ma zamiaru przestrzegać Ustawy Prawo Łowieckie, a tym bardziej Statutu PZŁ. W ciągu dwóch lat bez zgody NRŁ ściągnięto z okręgów na „fundusz inwestycyjny”, „prawników” i imprezy organizowane przez Zarząd Główny ponad 2 500 000 zł!

Nominowani przez Solidarną Polskę członkowie Zarządu Głównego PZŁ nie widzą problemu nie tylko w paraliżowaniu zarządów okręgowych, ale również nie mają zamiaru przestrzegać obowiązującego w PZŁ regulaminu wynagradzania – zatrudniając osoby na nieistniejące stanowiska i wypłacając im wynagrodzenia niezgodnie siatką płac.

Nadchodzący tydzień będzie pełen ciekawych wydarzeń. Nie tylko w odniesieniu do Pawła Lisiaka, ale również pani prokurator Ewy Kraski. Koniecznie odwiedzajcie nasz portal, gdzie zawsze znajdziecie najważniejsze informacje!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów