WildMen

Fot. Tactical Hunter Concept

Podsumowanie tygodnia

Z tyłu głowy cały czas obawiamy się agresji Putina na Ukrainę, ale żyjemy nadzieją odwołania Pawła Lisiaka, który nie akceptuje społecznego nadzoru!
Reklama

Wyjątkowo dobrą informacją był poniedziałkowy wyrok, który zasądził odszkodowanie i unieważnił dyscyplinarne zwolnienie Pawła Gduli. Koszty tego bezprawnego działania solidarnie poniesie Spółka Łowiec Polski i Polski Związek Łowiecki.

Reklama

Wyrok nie jest prawomocny. Zarząd Główny pewnie wyda kolejne setki tysięcy na prawników i apelację, ale już ponoć powołał „zespół”, który ma dyskredytować byłego pracownika i prowadzącego obecnie portal WildMen!

Wszystkie serwisy informacyjne nieustanie publikują relacje z przygotowującej się do wojny Ukrainy. Pewnie z tego powodu tekst Piotra Szlatego o potencjale obronnym myśliwych wzbudził wielkie zainteresowanie. Bez wątpienia nasze środowisko nie zastąpi wojska, ale informacje o ewentualnym rozbrojeniu myśliwych budzą uzasadnione obawy.

Reklama

Piątek jak zwykle był bardzo intensywny w okupowanej przez politycznych nominatów siedzibie Polskiego Związku Łowieckiego. Paweł Lisiak odpowiedział na pismo prezesa Naczelnej Rady Łowieckiej. Z jego treści bije arogancja i brak kultury.

To kolejny dowód, że „nasz” łowczy nie ma zamiaru przestrzegać Ustawy Prawo Łowieckie, a tym bardziej Statutu PZŁ. W ciągu dwóch lat bez zgody NRŁ ściągnięto z okręgów na „fundusz inwestycyjny”, „prawników” i imprezy organizowane przez Zarząd Główny ponad 2 500 000 zł!

Reklama

Nominowani przez Solidarną Polskę członkowie Zarządu Głównego PZŁ nie widzą problemu nie tylko w paraliżowaniu zarządów okręgowych, ale również nie mają zamiaru przestrzegać obowiązującego w PZŁ regulaminu wynagradzania – zatrudniając osoby na nieistniejące stanowiska i wypłacając im wynagrodzenia niezgodnie siatką płac.

Nadchodzący tydzień będzie pełen ciekawych wydarzeń. Nie tylko w odniesieniu do Pawła Lisiaka, ale również pani prokurator Ewy Kraski. Koniecznie odwiedzajcie nasz portal, gdzie zawsze znajdziecie najważniejsze informacje!

Reklama
Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów