Warning: Undefined array key "options" in /home/platne/serwer87464/public_html/wildmen.pl/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
Podsumowanie tygodnia | WildMen

WildMen

Fot Shutterstock

Podsumowanie tygodnia

W mijającym tygodniu nasz portal odwiedziło prawie 20 tysięcy myśliwych.
Reklama

Największe zainteresowanie wywołała publikacja wezwania naprawienia rażących naruszeń obowiązków pracowniczych jakie skierował prezes Naczelnej Rady Łowieckie do Pawła Lisiaka.

Reklama

Pismo wywołało spore poruszenie szczególnie w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. Prawdopodobnie politycy „zjednoczonej prawicy” nie bardzo wiedzą jak mają się zachować po otrzymaniu zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez Zarząd Główny PZŁ powoływany przez Solidarną Polskę.

„Nasz” łowczy krajowy jest całkowicie pochłonięty organizacją konkursu walentynkowego i pewnie nie miał czasu poinformować kół łowieckich, że w tym roku NIE przeprowadzamy inwentaryzacji zwierzyny do 10 marca.

Reklama

Roczne Plany Łowieckie i wspomniane szacowanie będziemy mogli przeprowadzić dopiero po podpisaniu nowych umów dzierżawnych, co może skutkować zakazem polowania w kwietniu. Warto przesłać ten link Waszemu łowczemu!

Nadchodzący tydzień też będzie ciekawy. Paweł Lisiak zwołał na środę odprawę łowczych – czyżby chciał się pożegnać?

Reklama

Koniecznie zaglądajcie na portal WildMen – będziemy Was na bieżąco informować!

Reklama

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów