WildMen

Najlepszy tekst w historii!

Felieton Andrzeja Brachmańskiego na temat letniego odstrzału jeleni pobił wszystkie wcześniejsze rekordy!

Czas szybko leci. Portal WildMen wystartował w 2019 roku. Jesteśmy ważnym miejscem wymiany poglądów i kształtowania poglądów myśliwych, ponieważ zawsze przekazujemy wiarygodne i rzetelne informacje. Przez trzy lata wiele tekstów wywołało dyskusję, ale kilka w sposób szczególny się Wam podobało.

Badania lekarskie

Przez osiem miesięcy hitem był tekst na temat konsekwencji badań, które będą obowiązkowe dla myśliwych od przyszłego roku. Temat jest bardzo poważny, więc nie dziwiło naszej redakcji, że zainteresował prawie 50 tysięcy myśliwych.

W naszych szeregach mamy około 15 procent myśliwych, którzy ukończyli 70 lat. Jestem w stu procentach pewien, że wielu łowców, którzy dochodzą do wieku emerytalnego (mamy ich kolejne 20 procent) w związku z koniecznością badań poważnie rozważa pożegnanie z łowiectwem. Razem mówimy o 45 tysiącach myśliwych, którzy mogą na zawsze opuścić Polski Związek Łowiecki, a komisarze „zjednoczonej prawicy” zamiast walczyć o zmianę prawa, kombinują jak podwyższyć składkę…

Łowczy na kolanach

Paweł Lisiak nominowany przez ministra na stanowisko łowczego krajowego zajmuje się głównie promocją własnej osoby. Jeszcze chwila, a wyskoczy nam z lodówki i zaśpiewa hymn PZŁ.

Całkowicie się ośmieszył podczas konkursu dzikarzy, gdzie odstawił noworoczną szopkę. 35 tysięcy myśliwych przecierało oczy ze zdumienia oglądając „naszego” łowczego, który padł na kolana podczas odbierania złomu…

Urodzinowy prezent

Na trzecie urodziny portalu WildMen czytelnicy obdarowali redakcję w sposób wyjątkowy. Felieton Andrzeja Brachmańskiego po raz pierwszy w naszej historii przeczytało ponad 58 TYSIĘCY internautów!

Dziękuję Andrzejowi za wiele lat wspólnej pracy. Jest świetnym dziennikarzem, myśliwym i kolegą, na którego zawsze mogłem liczyć. Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierają, dają cenne wskazówki i pomagają mi tworzyć portal „Ludzi Natury”.

Jednak przede wszystkim na podziękowania zasługują czytelnicy. Dziękuję Wam, za wszystkie lajki, komentarze oraz udostępnianie naszych tekstów. Wasza aktywność – pomimo ciągłego hejtu partyjnych komisarzy okupujących nasz związek – pozwoliła nam, w tak krótkim czasie stać się największym myśliwskim portalem internetowym!

Felieton Andrzeja Brachmańskiego w ciągu czterech dni miał ponad 58 tysięcy odsłon!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów