WildMen

Fot Winchester

Diamond Grade

Nowy nabój amerykańskiej firmy Winchester został wyprodukowany z myślą o strzelcach sportowych, którzy oczekują najwyższej jakości oraz idealnego pokrycia przy każdym strzale.

Najnowsza amunicja firmy Winchester AA Diamond Grade została stworzona z myślą o sporcie. Same naboje, ale również opakowanie daje poczucie ekskluzywności. Czarny plastik, niklowane okucie oraz napis „Elite” ma podkreślać wyjątkowość tego produktu.

Śruciny są pokryte miedzią i posiadają 8 procentowy udział antymonu, co sprawia, że będzie to „najtwardsza” amunicja na rynku. Ta cecha ma się przełożyć na mniejszą deformację wewnątrz lufy, lepszym skupieniem wiązki i bardziej destrukcyjnym wpływem na cel.

Śruciny w amunicji AA DIAMOND GRADE są pokryte miedzią i posiadają 8 procentowy udział antymonu.

Ładunek został umieszczony w legendarnym koszyczku AA Winchester, który ma zmniejszać odrzut. Dzięki swojej elastycznej strukturze absorbuje początkowe przyspieszenie i zmniejsza odkształcenie śrucin, zapewniając jednocześnie maksymalną prędkość początkową. W wersji 28 gramowej 382 metry na sekundę, a 32 gram 396 metrów na sekundę.

Amunicja Winchester AA Diamond Grade

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

Galeria zdjęć

Więcej artykułów